Tento web používá cookies k analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Pokud stránky dál používáte, dáváte najevo, že s tím souhlasíte. Pro více informací navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.

Jak odstranit historii vyhledávání v aplikaci přání?

1. Otevřete přání.
2. Klepněte do vyhledávacího pole.
3. Zadejte nové hledání.
4. Vyhledejte další položku.

Historii vyhledávání nemůžete vymazat
Historii vyhledávání nemůžete vymazat, ale můžete vyhledat další položky a změnit tak historii vyhledávání.

Existují položky, které byste se na své stránce procházení ve Wish neměli zajímat? I když neexistuje žádné tlačítko pro vymazání celého vašeho vyhledávání a prohlížení historie z Wish, můžete postupovat podle řešení, které změní to, co se objeví v historii vyhledávání. Tato příručka vám ukáže, jak přepsat historii vyhledávání tak, že místo toho vyhledáte spoustu dalších věcí.

Kroky

 1. 1
  Otevřené přání. Historii vyhledávání nemůžete vymazat, ale můžete vyhledat další položky a změnit tak historii vyhledávání. Tato ikona aplikace vypadá jako bílé a modré „W.“ Tuto aplikaci najdete na domovské obrazovce, v zásuvce aplikace nebo vyhledáním.
 2. 2
  Klepněte na vyhledávací pole. Je to pole s textem, který říká: „Nakupuji pro....“ Klávesnice se vysune ze spodní části obrazovky a uvidíte posledních několik vyhledávání.
 3. 3
  Zadejte nové vyhledávání. Během psaní se vám objeví návrhy pro vaše vyhledávání. Pokračujte klepnutím na vyhledávací klávesu na klávesnici.
  Tuto aplikaci najdete na domovské obrazovce
  Tuto aplikaci najdete na domovské obrazovce, v zásuvce aplikace nebo vyhledáním.
 4. 4
  Vyhledejte další položku. Tento proces budete muset opakovat alespoň 15krát. Po dokončení vyhledávání uvidíte, že nové hledání nahradilo staré vyhledávání.

Varování

 • Deaktivace účtu a jeho opětovné otevření resetuje historii vyhledávání, ale přijdete o své denní přihlašovací body, slevové bonusy, seznam a všechny vaše informace.
Právní omezení Obsahem tohoto článku jsou obecné informace a jeho účelem není nahradit profesionální právní nebo finanční poradenství. Není zamýšleno, aby se na něj uživatelé spoléhali při jakýchkoli investičních rozhodnutích.
Související články
 1. Jak koupit drahokam akvamarín?
 2. Jak aktualizovat aplikace v ohni Kindle?
 3. Jak získat přístup k britským knihovním knihám na Kindle?
 4. Jak používat Kindle Paperwhite?
 5. Jak aktualizovat roznícení ohně?
 6. Jak zavřít aplikace na Kindle Fire HD?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail